Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Головним архітектором Львова стане доцент із «Львівської політехніки»
16 Жовтня, 16:18

Головним архітектором Львова стане доцент із «Львівської політехніки»

32-річний доцент «Львівської політехніки» Антон Коломєйцев претендує на посаду головного архітектора Львова. Кандидат написав про це у декларації, яку оприлюднили на сайті НАЗК, – пише Захід.нет.

Антон Коломєйцев – доцент кафедри архітектурного проектування та інженерії Інституту архітектури НУ «Львівська політехніка». Попередній головний архітектор Львова Юліан Чаплінський рекомендував Антона Коломєйцева на цю посаду.

Згідно з поданою ним декларацією, як кандидата на посаду заступника директора департаменту містобудування, начальника управління архітектури та урбаністики, головного архітектора міста, у 2018 році він заробив 117,4 тис. грн у «Львівській політехніці», ще 864 тис. грн доходу задекларував від підприємницької діяльності та 12 тис. грн – від роботи у інституті «Харківська школа архітектури».

Антон Коломєйцев працював над проектом реконструкції вулиці Степана Бандери, також над концепцією інтегрованого розвитку міста.

Наразі жоден інший кандидат не подавав свою декларацію на посаду головного архітектора Львова.

Нагадаємо, що у вересні Юліан Чаплінський подав у відставку. На посаді головного архітектора він працював з лютого 2015 року.

ФОТО: Захід.нет

 

Схожі новини