Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Головним митником України зайнялося НАБУ
04 Березня, 14:39

Головним митником України зайнялося НАБУ

НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо можливої корупції голови митної служби України Максима Нефьодова та інших екс-чиновників Міністерства економічного розвитку і торгівлі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

23 січня до антикорупційного бюро подали заяву, що чиновники Міністерства економічного розвитку і торгівлі систематично отримували хабарі за постачання горючих і несертифікованих панелей на український ринок і за фіктивну перевірку заводів-постачальників. Також в заяві йдеться, що така діяльність завдала державі збитків на більш, ніж 40 млн грн.

Сам очільник митниці раніше заявив, що ця справа ініційована його недоброзичливцями, пригадує Zaxid.net.

«Бачу, що взагалі жодного компромату не можуть нарити на мене контрабандисти. Залишаються їм тільки відео з моїми танцями і класичні чорні інформприводи. Ось хтось написав кляузу, яку НАБУ відмовилося приймати через явну фейковість, а потім через суд зобов’язав внести до ЄРДР. Тепер це «новина», – відреагував Нефьодов.

19 лютого Вищий антикорупційний суд зобов’язав антикорупційне бюро відкрити справу проти Максима Нефьодова.

Нефьодов — колишній заступник міністра економічного розвитку. У Мінекономіки він опікувався питанням державних закупівель, зокрема створення системи Prozorro. У Міністерстві економіки Нефьодов почав працювати з 2015 року. Спочатку заступником міністра Айвараса Абромавічуса, а згодом – Степана Кубіва.

Фото: ТСН

Схожі новини