Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Голову Турківського районного суду вже вдруге викрили на хабарі
24 Січня, 20:22

Голову Турківського районного суду вже вдруге викрили на хабарі

Сьогодні, 24 січня, на хабарі викрили в.о. голови Турківського районного суду Львівської області Луку Кріля. Операцію проводили детективи Національного бюро за процесуального керівництва Спеціальної антикорупційної прокуратури. Це вже другий аналогічний випадок з цим суддею за трохи більше, ніж рік часу, передає “Захід.нет”.

Суддю затримали під час того, як він отримував другу частину хабара. Кріль вимагав винагороду у підозрюваного за непритягнення до адміністративної відповідальності. Розслідування цієї справи детективи проводять з грудня 2019 року.

У відомстві не зазначають прізвища та міста в якому затримали суддю, однак кажуть, що він вже вдруге потрапляє в таку ситуацію.

“В попередній раз це сталося наприкінці 2018 року. Тоді його викрили на отриманні 1 тис. євро за непритягнення особи до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані”, – йдеться у повідомлені НАБУ.

У грудні 2018 року на хабарі викрили суддю Турківського суду Луку Кріля. Після цього, у січні 2019 року Вища рада правосуддя відсторонила його від здійснення правосуддя. Однак станом на зараз, на порталі Судова влада України Лука Кріль вказаний як в.о. голови Турківського райсуду.

Справа щодо попереднього випадку перебуває на розгляді у Вищому антикорупційному суді. Щодо нового випадку суді мають оголосити підозру.

Фото: Українська енергетика.

  • 0
  • 2411
Схожі новини