Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Голови майже всіх ОТГ на Львівщині підтримали Петра Порошенка
19 Березня, 16:13
logo-black

Голови майже всіх ОТГ на Львівщині підтримали Петра Порошенка

Сьогодні шестеро голів міст та ОТГ зібрали у Львові журналістів,  щоб обговорити тему децентралізації. Приїхали мер Червонограда Андрій Залівський, міський голова Моршина Руслан Ільницький, очільник Дрогобича Тарас Кучма, голова Зимноводівської ОТГ Володимир Гутник, голова Ходорівської ОТГ Олег Коцовський, голова Заболотцівської ОТГ Марія Дискант.

Усі висловили підтримку чинному Президенту України Петру Порошенку.

 

«Міста зараз справді ожили, є фінансовий ресурс, який дає можливість розвитку», – сказав Залівський.

 

Наголосив на важливості реформ щодо децентралізації, охорони здоров‘я, нової української школи, армії.

Як стало відомо, звернення про підтримку Порошенка на Львівщині підписали шість мерів міст обласного значення та 34 голови територіальних громад. В області є 40 ОТГ.

 

«Сьогоднішня прес-конференція деяких мерів та голів ОТГ Львівщини стала продовженням аналогічних заходів за участі освітян, медиків та представників інших сфер, – коментує LMN політолог Олексій Роговик. – Учасники публічно висловлюють підтримку на президентських виборах Петру Порошенку. За підсумками таких засідань у виборців може виникнути хибне враження, що, до прикладу, усі медики чи освітяни підтримують певного кандидата, хоча це не так. Декілька представників певної сфери не висловлюють загальну думку усіх, а говорять лише за себе.

 

Щодо мотивації участі певних осіб в таких агітаційних заходах, то можна припустити різні причини. Хтось, можливо, має політичні амбіції кар’єрного зростання, хтось фінансовий інтерес, хтось змушений це робити через адміністративний тиск по виконавчій вертикалі, хтось під тиском “папки” компромату, хтось через загрозу штучного занурення власного міста в сміттєву кризу. Ще одна з причин – партійна солідарність: деякі з голів балотувалися на виборах від провладної партії «Солідарність».  Можливо, хтось з них і щиро підтримує Президента та боїться, що переможуть інші кандидати».

 

Схожі новини