Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гончарук каже, що за кілька днів у Новояворівську буде тепло
14 Листопада, 09:14

Гончарук каже, що за кілька днів у Новояворівську буде тепло

Учора ввечері прем’єр-міністр України Олексій Гончарук відвідав Львівщину з робочим візитом, інформує 4studio.

Як повідомляла LMN раніше, у межах візиту він відвідав два міста в Україні – Новояворівськ та Новий Розділ – де опалювальний сезон досі не розпочався й коли саме відбудеться його старт достеменно невідомо.

Зі слів міністра, ситуація у Новояворівську вірогідніше за все має вирішитись за кілька днів, після того, як всі працівники ТЕЦ отримають заборговані їм раніше кошти, а от у Новому Роздолі ситуація складніша:

“Якщо тут ми маємо владнати проблему з людьми і проблема має вирішитись, то у Новому Роздолі до старту опалювального сезону не готові не лише люди, а й тепломережі”, – зазначив Гончарук.

Олексій Гончарук також відзначив, що Львівська обласна державна адміністрація та особисто Маркіян Мальський, зробили усе, що було в їх силах для запобігання техногенній катастрофі та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
На запитання журналістів, хто буде відповідати за холодні домівки тисяч українців прем’єр-міністр сказав:

“Чим займалась приватна компанія-управитель весь цей час — з цим мають розібратись відповідні правоохоронні органи. У кожної неспроможності в рішенні проблеми є ім’я та посада. Представники поліції станом на зараз вже цим займаються. Стосовно виплати заборгованостей, то ми ініціюємо передачу ТЕЦ в управління компанії групи НАК “Нафтогаз”. Це відбуватиметься протягом двох-трьох днів”, – запевнив Гончарук.

139507df-2a24-42e8-8232-1c458d1a15bb
84862278-18c7-4e6b-8243-a3add415507e

Фото: Львівська обласна державна адміністрація.

Схожі новини