Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гончарук прокоментував скандал із записами та «профаном» (ВІДЕО)
16 Січня, 10:46

Гончарук прокоментував скандал із записами та «профаном» (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що його ворогам не вдасться зупинити його і вказав на те, що він не такий і «профан» в економіці.

Про це йдеться у відеозвернення голови уряду у Facebook.

“Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки. Головна ціль роботи нашої команди — перезавантажити країну, зламати стару систему і побудувати нову, без «схематозів» і договорняків”, – зазначив Гончарук.

Прем’єр-міністр зазначив, що його команда працює над тим, щоби кожен українець відчув реальні зміни.

“Боротьба триває і я впевнений у нашій перемозі! І трохи гарних новин. Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%. Якщо це не гарні новини для країни, то я повний «профан» в економіці!”, – зазначив Гончарук.

 

Разом з тим він не згадав, чи опубліковані розмови у КМУ справжні.

Нагадаємо, учора в мережі з’явилася інформація, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук начебто написав заяву про звільнення. Опублікували також прослушку, де прем’єр нібито визнає, що не компетентний в економічних питаннях.

  • 0
  • 129
Схожі новини