Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Городоцька прокуратура розслідує зловживання у Страдчі
22 Травня, 18:03

Городоцька прокуратура розслідує зловживання у Страдчі

Городоцька прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом імовірного зловживання становищем службовцями Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату. Вони уклали з підприємством договір на довгострокове використання лісової дороги на безоплатній основі. Це робилося з порушеннями ст.18 Лісового кодексу України.

«Крім цього, територію (дорогу), розташовану на території Великопільської та Порічанської сільських рад, неподалік Страдецької гори, використовували для господарської діяльності товариства. Це суперечить законодавству та завдає шкоди інтересам держави», – кажуть у пресслужбі прокуратури Львівської області.

Про ситуацію у Страдчі прокурорам стало відомо із публікацій у засобах масової інформації.

Нагадаємо, у селі Страдч на Яворівщині, яке називають «українським Єрусалимом»,  вирубали дерева на лісовій трасі та насипали нову дорогу. Священники місцевої парафії Успення Пресвятої Богородиці дізналися, що там ведеться будівництво об’їзної дороги для доїзду та обслуговування кар’єру Великопільського родовища пісків. Вона буде проходити через річку Верещицю та дамби озер, які знаходяться поруч із Страдецькою Горою. Її планують з’єднати із автомобільним шляхом Т 14-25 в підніжжі Святої Гори, де проходить Хресна дорога.

19 травня Городоцька прокуратура розпочала досудове розслідування, яке доручила Яворівському відділу поліції.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини