Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Готувалася до операції: у Бродах поховали 40-річну жінку, в якої виявили COVID-19
26 Травня, 18:09
logo-black

Готувалася до операції: у Бродах поховали 40-річну жінку, в якої виявили COVID-19

Сьогодні¸26 травня, на місцевому цвинтарі у Бродах поховали 40-річну жінку, яка померла позавчора зранку у госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи у Винниках.

«Жінка перебувала у реанімації.  У неї була двобічна позагоспітальна пневмонія. Позитивний результат тесту на коронавірус вона отримала 12 травня. Наступного дня, 13 травня, її госпіталізували. У померлої були супутні захворювання – хронічна хвороба нирок, пухлина наднирника», – кажуть у ЛОДА.

До 12 травня жінка лежала у Бродівській районній лікарні, де її готували до операції.

«Вона мала онкопатологію. Здала усі необхідні перед оперативним втручанням аналізи, в тому числі й ПЛР-тест на коронавірус, який зараз в списку обов’язкових. Аналіз виявився позитивним, хоча у неї не було жодних симптомів COVID-19. Відправили її на самоізоляцію. Вдома у неї почалися проблеми з тиском, тому її перевезли до Львова. Через 11 днів вона померла», – розповідає LMN заступник головного лікаря Бродівської райлікарні Ігор Матійчук.

Рідні покійної – чоловік та дві доньки підліткового віку – виявилися повністю здоровими. Вони відбули двотижневу самоізоляцію, але жодних симптомів захворювання у них не було. Також ніхто не захворів із жінок, які перебували з померлою в одній палаті. Медперсонал, що з нею контактував, теж не хворів, кажуть у лікарні.

Родичам дозволили прийти на похорон. Також на похованні були мер Бродів Анатолій Белей та керівник комунального підприємства «Броди» Юрій Кукулка.

100088964_114642596927369_5388369264077963264_o

«Під час підготовки до поховання застосовували посилені заходи захисту, передбачені протоколами МОЗу. Працівники комунального підприємства виконували роботу у захисних костюмах та респіраторах. У складних умовах пандемії доводиться вживати додаткових заходів, але все ж ми маємо забезпечити гідне прощання для померлих», – зазначили у КП «Броди».

Фото: Фейсбук

Схожі новини