Гройсман перевірить чотирьох голів РДА Львівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Гройсман перевірить чотирьох голів РДА Львівщини
23 Листопада, 12:40

Гройсман перевірить чотирьох голів РДА Львівщини

Щодо блокування децентралізації

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування підготувати інформацію щодо районів, де громади не об’єднуються, а також фактів можливого блокування реформи на районному рівні, повідомляє Gal-info.

Своєю чергою, Мінрегіон направив листа Асоціації міст України, Асоціації районних та обласних рад Асоціації сільських та селищних рад, а також Асоціації об’єднаних територіальних громад, в якому просить надати інформацію щодо районів, де не створено жодної об’єднаної громади, з висвітленням конкретних фактів блокування цього процесу головами районних державних адміністрацій.

 

«Ми знайомі з ситуацією по кожному з 99 районів, де не створено ОТГ. Маємо і факти блокування об’єднання. До 30 листопада разом з профільними асоціаціями ми узагальнимо цю інформацію і доведемо до відома Прем’єр-міністра. Цим ми не втручаємося у процес добровільного об’єднання, а лише хочемо впевнитися, що йому не створюють штучних перешкод заради особистих інтересів», – сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

Серед районів, де не створено жодної ОТГ і 4  Львівщини – Буський, Золочівський, Турківський та Яворівський. Причому у двох перших районах – Буському та Золочівському – перспективний план незмінний ще з 2015 року. Незважаючи на це, жодної громади в обох районах досі не створено.

Відео