Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гройсмейстери зібрали гроші для дітей зі Сколе і Радехівщини
30 Листопада, 20:05

Гройсмейстери зібрали гроші для дітей зі Сколе і Радехівщини

 Софія Козаренко

Міжнародні гросмейстери Олег Романишин та багаторічний лідер чоловічої збірної Василь Іванчук провели благодійний сеанс одночасної гри в шахи. Таку акцію у Львові сьомий рік поспіль організовує Ротарі клуб «Львів». Цього року зібралися у приміщенні ресторану «Старий рояль».

 

«Я дуже приємно здивований, що цю акцію проводять уже сьомий рік поспіль. Радий, що вона знаходить відгук у відвідувачів, – розповів “Львівській мануфактурі новин” Олег Романишин. – Мені подобається це поєднання благодійництва з інтелектуальною та інтелігентною грою. Я не пропустив ще жодного цього заходу».

Зіграти партію з Іванчуком та Романишином змогли усі охочі – члени організації, діти, шахісти з вадами зору. Зголосилися до поєдинку і головний тренер ФК «Волинь» Андрій Тлумак та ректор Львівського училища фізичної культури Євген Приступа. Усі присутні мали змогу долучитися до благодійності. Учасники турніру, запрошені гості та звичайні глядачі зібрали майже 32 тисячі гривень для дитячих шкіл-інтернатів у селі Лопатин Радехівського району та в Сколе.

46990567_565031613950331_7752610037377269760_n

Фото – Євген Кравс.

Схожі новини