Громадські активісти підозрюють, що Ігоря Коцюрубу вбили | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Громадські активісти підозрюють, що Ігоря Коцюрубу вбили
17 Грудня, 17:07

Громадські активісти підозрюють, що Ігоря Коцюрубу вбили

 

Ігоря Коцюрубу вбили. Він не самогубця, як кажуть в поліції, і в нього не було серцевого нападу, як дехто думає. Його доставили до лікарні з перерізаним горлом. Йому ножем поранили аорту, сказала LMN правозахисниця, заступник голови правління в ВПК”АЙДАР” Україна Лада Соколова.

 

«Я нині зранку приїхала з Києва. Вже з цим всім розбираюся. Ігор – мій дуже добрий друг. Справа честі для мене довести цю справу, – каже Лада.

 

Нагадаємо, учора в реанімації Червоноградської лікарні помер відомий громадський діяч 53-річний Ігор Коцюруба.

У поліції кажуть, що отримали дзвінок від очевидця про спробу самогубства.

 

 

«16 грудня о 13.10 на оперативну лінію 102 до поліції надійшло повідомлення про те, що чоловік у місті Червоноград намагається покінчити життя самогубством. Особу чоловіка встановлено – ним виявився 53-річний львів’янин. Від отриманих тілесних ушкоджень він помер у лікарні», — йдеться у повідомленні поліції.

 

Коцюруба був співголовою «Революції на граніті», головою Студентського Братства Львівського політехнічного інституту, секретарем Студентського братства міста Львова. Активний учасник Революції Гідності. Навесні 2014-го деякий час керував «Правим сектором» у Львівській області. Згодом очолив афганську сотню і зайнявся люстрацією посадовців, котрі себе скомпрометували під час Революції Гідності.

Часто як волонтер їздив на Схід, допомагав армії до останніх днів.

Відео