Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Громадянська позиція» закликає партії відмовитися від державного фінансування
26 Березня, 11:33

«Громадянська позиція» закликає партії відмовитися від державного фінансування

Координаційна Рада «Громадянської позиції» звертається до керівництва партій, які отримують державне фінансування, відмовитися від цих коштів і зекономити для країни майже 300 мільйонів гривень.

«Перед українським суспільством, як і перед цілим світом, постав серйозний виклик – пандемія Covid -19, – йдеться у зверненні. – Зараз всі сили і можливі фінансові джерела слід скерувати на те, аби якомога безболісніше і з найменшими людськими втратами витримати це випробовування. Очевидно, що державна казна не готова до такого виклику. Потрібна радикальна оптимізація коштів.

Координаційна Рада партії «Громадянська позиція»  звертається  до керівництва партій “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність” “Батьківщина” та “Голос”.  Саме цього переліку партій стосується привілей державного фінансування, згідно Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції”. Це право ви, політики, отримали, дякуючи людям, які за вас голосували. Тепер – ваша черга підтримати їх у боротьбі з Covid -19! У 2020 році, обсяг державного фінансування ваших політичних партій складе 283 530,9 тис. грн. Закликаємо вас відмовитись від державного фінансування статутної діяльності політичних партій і скерувати кошти на користь охорони здоров’я і безпеки людей!»

У «Громадянській позиції» зауважують, аби відмовитися від цих коштів, достатньо надіслати відповідну заяву до Нацагентства з питань запобігання корупції.

Фото: З відкритих інтернет-джерел

Схожі новини