Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Грошей не взяли: як на пунктах пропуску Львівщини туристи «відкуплялися» від обсервації
12 Серпня, 14:01

Грошей не взяли: як на пунктах пропуску Львівщини туристи «відкуплялися» від обсервації

За останні дві доби у пунктах пропуску «Рава – Руська», «Шегині», «Краківець» та «Грушів» Львівського прикордонного загону подорожуючі шість разів пропонували прикордонникам хабарі. Таким чином вони хотіли уникнути двотижневої обсервації в Україні, повідомляє Західне управління ДПСУ.

«Пропонували 50 та 20 доларів США, 10 євро та тричі – по 400 гривень. Хабарі намагалися дати як іноземці, так і українці. Також кілька людей хотіли потрапити в Україну без медичного полісу страхування на випадок інфікування коронавірусом. Наші працівники від хабарів відмовились, натомість проінформували співробітників Нацполіції щодо можливих ознак злочину», – зазначили прикордонники.

Нагадаємо, МОЗ України визначило країни червоної зони, при в’їзді з яких в Україну громадяни мають пройти двотижневу обсервацію або самоізоляцію із додатком «Дій вдома». Також вони можуть пред’явити результати ПЛР-аналізу, зробленого не раніше, ніж за 48 годин до перетину кордону, або здати ПЛР-тест в Україні – тоді будуть звільнені від проходження обсервації.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини