Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Група високопосадовців в РНБО, МЗС, СБУ та АП подали у відставку
17 Травня, 21:24

Група високопосадовців в РНБО, МЗС, СБУ та АП подали у відставку

Сьогодні заявила про відставку група високопосадовців, що обіймали посади в період президенства Петра Порошенка.

Мова про секретаря РНБО Олександра Турчинова, голову зовнішньополітичного відомства Павла Клімкіна, першого заступника голови СБУ Павла Демчину, а також заступників голови адміністрації президента Костянтина Єлісєєва та Віталія Ковальчука.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов подав заяву про відставку.

“Враховуючи продовження збройної агресії Російської Федерації проти України, готовий безпосередньо на військовій службі у будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні і надалі захищати нашу країну”, – зазначає секретар РНБО.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін також написав заяву про відставку. Він додав, що 20 травня направить заяву до Верховної Ради і вже нового президента Володимира Зеленського.

“Я вважаю, що так правильно. Правильно по-людські. Правильно з точки зору нормальної політичної культури, оскільки, врешті-решт, нам вона потрібна. У нього має бути право на свою зовнішньополітичну команду, на побудову зовнішньополітичної стратегії. У мене є дуже багато різних ідей, я сподіваюся їх реалізувати, тому я іду вперед, іду в політику. Іду до Верховної Ради України, звичайно, з командою, з якою я поділяю цінності, принципи, емоції і бачення, як іти далі”, – сказав міністр.

Петро Порошенко прийняв відставку Костянтина Єлісєєва з посади заступника голови Адміністрації президента.

“Це нормальна європейська практика. Ви знаєте, я європеєць, багато років працював за кордоном – у Франції, у Нью-Йорку і в Бельгії 9 років. Я прихильник європейської демократичної традиції. Прийшла нова команда. Нехай заходить нова команда, нехай зробить краще, ніж це було. Ми тільки будемо аплодувати”, – заявив Єлісєєв у ефірі телеканалу «Прямий».

 

Фото: Радіо Свобода

Схожі новини