«Гасали зі сигналами, влаштовували перегони»: у Дрогобичі в’їзд на цвинтар зробили платним | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Гасали зі сигналами, влаштовували перегони»: у Дрогобичі в’їзд на цвинтар зробили платним
15 Червня, 14:04
logo-black

«Гасали зі сигналами, влаштовували перегони»: у Дрогобичі в’їзд на цвинтар зробили платним

У Дрогобичі зробили платним в’їзд на кладовище. З водія легкового автомобіля беруть 20 грн, з водія вантажівки – 120 грн. Про це повідомили місцеві мешканці у Фейсбук-спільноті «Дрогобич і дрогобичани».

«До чого ж ми докотилися. Щоб заїхати на кладовище, треба платити. Це лише у нас такий бардак?» – йдеться у повідомленні.

Керівник комунального підприємства «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради Володимир Суда пояснив LMN, чому вдалися до таких дій.

«До прикладу, у Львові та Стрию цвинтарі закриті, тому там порядок. У нас, в Дрогобичі, по кладовищу гасали зі сигналами, влаштовували перегони. І ніхто не думав, що тут має бути тихо, що живі приходять, аби помолитися за душі покійних родичів. Тому ми вирішили обмежити рух транспорту по цвинтарю, – каже Володимир Суда. – Тепер ведеться офіційний контрольований облік. Працівник, який при в’їзді на цвинтар пропускає автомобілі, на касовому апараті видає чек про оплату. Людей похилого віку та осіб з інвалідністю на машинах пропускаємо безкоштовно. Також без грошей заїжджає похоронна процесія».

Ці кошти, каже керівник «Служби муніципального управління», підуть на благоустрій цвинтаря.

«Там треба періодично косити, фарбувати, кращий туалет для відвідувачів хочемо облаштувати», – додає Володимир Суда.

Фото: Фейсбук

Відео