Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гелікоптер доправив двох важкохворих з Самбора та Радехова (ВІДЕО)
18 Лютого, 15:45

Гелікоптер доправив двох важкохворих з Самбора та Радехова (ВІДЕО)

До львівської лікарні гелікоптером доставили двох важкохворих пацієнтів. Про це повідомили у поліції Львівської області.

Першого 44-річного пацієнта доставили з центральної районної лікарні міста Самбір. Медики діагностували у нього компресійний перелом хребта і він потребував невідкладного спеціалізованого обстеження та лікування.

Після госпіталізації хворого, гелікоптер вирушив до Радехова. Там допомоги чекав 39-річний чоловік з гострим інфарктом міокарда. Пацієнта негайно доправили до Львівської обласної клінічної лікарні.

До рятувальні місії були залучені фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та  медицини катастроф.

Нагадаємо, нещодавно гелікоптер доправив до львівської лікарні 35-річного пацієнта, який отримав тілесні ушкодження внаслідок ДТП на Золочівщині. 10 лютого до Львова доправили 16-річного хлопця з Жидачева з розривом тонкого кишківника та перитонітом, 11 лютого – 77-річного та 59-річного чоловіків з Ізяслава з розшаровуючою аневризмою черевного відділу аорти, а 12 лютого – 14 річну дівчинку з Яремче з нейротравмою.

Схожі новини