Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хлопчика охрестили, по нього прийшли усиновителі»: у Львові віряни масово йдуть до мощів Юди Тадея
28 Лютого, 20:14
logo-black

«Хлопчика охрестили, по нього прийшли усиновителі»: у Львові віряни масово йдуть до мощів Юди Тадея

Юлія Швидко

До Архикатедрального Собору св. Юра у Львові уже тиждень віряни вишукуються у довжелезну чергу. Люди хочуть помолитися перед мощами святого апостола Юди Тадея. Останки святого у неділю, 1 березня, уже заберуть з храму.

Серед віруючих – багато молодих батьків з дітьми, люди старшого віку. Багато вірян засвідчують про силу молитви до Юди Тадея.

“Люди йдуть безперервно. Крім львів’ян  та мешканців нашої області, є багато вірян з інших регіонів. Знаю людей, які на молитву приїхали з Чернігова, Київської області. У нас вже зібралося багато свідчень про вислухану Юдою Тадеєм молитву”, – розповідає LMN отець Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради та працівник Архикатедрального собору св. Юра.

Капелан розповідає про хлопчика, який народився з вадами. Від нього відмовилися рідні батьки і дитина опинилася в інтернаті.

«Ним опікувалися наші капелани. Торік малюка охрестили, назвали Тадеєм. А цього року по нього прийшли усиновителі. Усі дивуються, бо ж, як правило, у сім’ю потрапляють лише здорові дітки. А тут Юда Тадей поопікувався цією дитинкою», – додає отець Павло Дроздяк.

Останній раз так багато людей йшло до храму у 2015 році, коли там перебував Нерукотворний Образ Господа нашого Ісуса Христа.

«Апостол Юда Тадей має пряме відношення до Нерукотворного Образу. Він привіз його  до Едеси в руки царя Авгара Мандиліон, щоб цар зцілився і прославляв Бога.  Саме тому сьогодні його мощі є між нами, – вважає священник. – Зараз такий період, що люди почуваються втомленими та наляканими. Вони  шукають захисту в Святого».

До  29 лютого щоденно після Богослужінь відбуватимуться моління перед мощами святого Юди Тадея:

п’ятниця, 28 лютого – Акафіст  о 18:00,

субота, 29 лютого – Божественна Літургія о 9:00.

Молитви триватимуть до неділі прощення, після якої розпочнеться Великий піст.

Фото: Дивись.інфо

Схожі новини