Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хлопчиками своїми не могли натішитися. Третього синочка чекали»: подробиці смерті породіллі з Яворівщини
21 Липня, 21:04
logo-black

«Хлопчиками своїми не могли натішитися. Третього синочка чекали»: подробиці смерті породіллі з Яворівщини

Віра Павлова 

Сьогодні, 21 липня, поховали 28-річну Соломію – породіллю, яка вчора померла у Жовківській лікарні від ускладнень коронавірусу. Жінка разом з чоловіком Володимиром та двома синами – 7-ми та 4-х років – мешкала у селі Дрогомишль Яворівського району.

«У наше село Соломія прийшла за невістку. Раніше у неї жили, десь зі зими у Дрогомишль з Володимиром та дітками перебралися. Дуже хороша сім’я, хлопчиками своїми не могла натішитися. Ото третього синочка чекали. Ніхто й подумати не міг, що таке горе трапиться. Можливо, якби до Львова її перевезли, то лікарі змогли би врятувати. Але хто його знає. Кажуть, що лише у Жовкві вагітних з коронавірусом приймають, – розповідає LMN місцева мешканка Марія. – Чула, що останні дні вона була підключена до апарату ШВЛ. Так і не повернулася до життя. У нас її не хоронили. Вона – родом з Городоцького району, то мама її тіло забрала, аби вдома поховати».

Нагадаємо, що в ніч з п’ятниці на суботу на 27 тижні вагітності ця пацієнтка через кесарів розтин народила синочка. За життя малюка зараз борються лікарі неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні. Хлопчик перебуває на штучній вентиляції легень у дуже важкому стані. Йому проведуть тест на коронавірус. Лікарі припускають, що дитина теж може бути інфікованою.

Подробиць стану здоров’я, з яким жінку госпіталізували до лікарні, медики не розголошують до офіційного заключення паталогоанатомів. Лише кажуть, що у неї були надмірна вага та інші проблеми зі здоров’ям.

Фото: ілюстративне

Схожі новини