Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Жовкві від ускладнень коронавірусу померла 28-річна породілля з Яворівщини
20 Липня, 14:49

У Жовкві від ускладнень коронавірусу померла 28-річна породілля з Яворівщини

Сьогодні, 20 липня, у Жовківській центральній районній лікарні від ускладнень коронавірусної інфекції померла 28-річна породілля. У ніч з п’ятниці на суботу на 27 тижні вагітності вона народила дитину. За життя малюка зараз борються лікарі неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні, передає Zaxid.net.

«До лікарні вагітну жінку госпіталізували з підтвердженим Covid-19. Пацієнтці – 28 років, вона з Яворівського району. У п ‘ятницю вночі вона на 27 тижні вагітності народила дитину через кесарів розтин. Ми зробили все, що могли. Всі спеціалісти, яких тільки можна було залучити: починаючи від обласних і закінчуючи академіком Олександром Паєнком, були залучені. Але врятувати її не вдалося», – каже головний лікар Жовківської центральної районної лікарні Ігор Шевців.

Подробиць стану здоров’я, з яким жінку госпіталізували до лікарні, медик не розголошує до офіційного заключення паталогоанатомів. Обласний експерт з акушерства і гінекології департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ігор Потапов каже, що були певні проблеми.

На запитання, чому жінку з Яворівського району, у якої були проблеми, скерували не до Львова, а в районну лікарню, ніхто поки не береться давати відповідь.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини