Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Хлопчику із Яворівщини терміново треба пересадити нирку
09 Серпня, 17:01

Хлопчику із Яворівщини терміново треба пересадити нирку

9-річний Назар зі Львіщини потребує термінового пересадження нирки. Кілька років тому таку саму операцію, коштом родини, зробили його старшій рідній сестрі. Грошей на ще одну трансплантацію – багатодітна сім’я не має. Тож батьки змушені звертатися по допомогу до всіх небайдужих.

Найулюбленіше заняття Назара – кататися на велосипеді. Та через хворобу “ловити вітер” на двоколісному мама хлопчикові забороняє.

У Назара – хронічна ниркова недостатність четвертого ступеня. Про недугу батьки дізналися випадково – коли здали аналізи. Лікування та постійні дієти не допомагають. За останній рік показники аналізів погіршилися втричі.

Провести трансплантацію нирки погодилися в одній з приватних клінік у Білорусі. Операція коштує 60 тисяч євро. До того ж зробити її потрібно терміново, бо ж без ліків нирки хлопчика самостійно не працюють, кажуть медики.

Незважаючи на важкий стан, Назар радіє життю. Разом зі своїми сестрами та старшим братом хлопчик вирощує кроликів. Маленькі пухнастики для нього – найкраща втіха. Батьки ж сподіваються, що з допомогою небайдужих їхній син отримає шанс на повноцінне одужання.

Допомогти Назару можете і ви. Не будьмо байдужими.

Картка ПриватБанку: 5168 7427 2542 7623 – Пісоцький Петро.

Джерело: «Новини Львівщини»

 

Схожі новини