Хлопець зі Старосамбірщини п’ять тижнів у комі: потрібна допомога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Хлопець зі Старосамбірщини п’ять тижнів у комі: потрібна допомога
22 Червня, 13:42
logo-black

Хлопець зі Старосамбірщини п’ять тижнів у комі: потрібна допомога

Марія Кузьмин

22-річний Андрій Минишин зі села Тур’є на Старосамбірщині п’ять тижнів перебуває у глибокій комі в реанімаційному відділенні львівської лікарні на вул. Топольній. У середині травня він потрапив в ДТП та зазнав важкої черепно-мозкової травми.

«Хлопець їхав мотоциклом і в Тершові врізався в опору. Чому не впорався з керуванням? Це питання не стоїть і не підлягає аналізу. Зараз дуже важливо, аби Господь дозволив йому вижити. Андрія відразу скерували до Львова» – розповідає LMN письменниця Ольга Яворська, яка живе по сусідству з Минишиними.

За п’ять тижнів усі заощадження родина уже витратила, допомагали і односельці. Андрієві вже зробили операцію, очистили від крові легені.

«Мати працює у нашій Тур’ївській школі прибиральницею, дуже ретельна і сумлінна жінка. Батько перебивається тимчасовими заробітками. Крім Андрія, є ще троє дітей. Двоє близнят закінчили 8 клас. Серце крається від горя. Поки мама у Львові коло сина, ті діточки і городи пообробляли, і сіно заготовляють. Це дуже дружна і порядна родина. Виснажені важким горем батьки неспроможні оплачувати щоденне лікування сина. Лікарі таки обнадійливі прогнози дають. Врятуймо усі разом життя цьому чудовому юнакові, який готовий був прийти на допомогу кожному. Підтримаймо родину молитвою і матеріальною допомогою. Пам’ятаймо слова Ісуса: «Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть»», – закликає письменниця.

Номер рахунку в «Приватбанку» 5168 7574 0315 2863. Минишин Володимир Васильович.

Фото: Facebook

Відео