ГО «Для перемоги» збирає кошти на 150 дронів: як долучитися до збірки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ГО «Для перемоги» збирає кошти на 150 дронів: як долучитися до збірки
07 Липня, 20:17
logo-black

ГО «Для перемоги» збирає кошти на 150 дронів: як долучитися до збірки

Нещодавно ГО «Для перемоги» провела фінальний етап навчання пілотів дронів, які відточували свої навички на полігоні. В процесі підготовки організація продемонструвала, як працює РЕБ-система, а також представила ситуацію, наближену до бойових дій під, час якої виявляли та знищували ворожу ДРГ.

Як розповів керівник громадської організації Іван Попович, місяць тому організація запустила навчання для пілотів кількох видів дронів, серед яких 7-дюймові та 10-дюймові. Варто зауважити, що з їх допомогою можна знищувати цілі противника, зокрема такі як піхота, малоброньована та броньована техніка.

«Ми співпрацюємо з ДФТГ (Добровольче формування територіальної громади – авт.) №2 «Лев» , які проводять навчання вже більше двох років. Ми з ними почали співпрацювати місяць тому і це фактично наша перша група. У нас зараз іде досить великий швидкий набір. За останній тиждень без особливої популяризації ми отримали більше 50 заявок. Ми розуміємо, що людям це потрібно та цікаво. Отже, запит на це є, і ми вважаємо, що це, частково, наш вклад до наближення перемоги», – зазначив керівник ГО.

За словами Івана Поповича, навчання – триває близько 2-3 тижнів і є абсолютно безкоштовним, однак участь у ньому можуть взати лише особи, які досягли 18-річного віку.

«Сучасна війна диктує нам свої умови, раніше була чітко піхота, артилерія та  авіаціація, зараз це все уніфіковано, тому люди мають комунікувати між собою, співпрацювати та працювати як єдиний цілий механізм. Ми готуємо не лише операторів БПЛА, ми надаємо курс домедичної допомоги, правил поводження зі зброєю, радіозв’язок, орієнтування на місцевості. Тобто це не є навчання профільне. Адже від твоїх дій та вмінь залежить життя побратима і виконання  завдання», – розповів Іван Попович.

На полігоні показали, зокрема, як РЕБ-система глушить сигнал дрона.

Зазначимо, що окрім навчань ГО “Для перемоги” передає дрони військовим на найгарячіших напрямках. Купують безпілотники за кошти, які донатять небайдужі. Зокрема зараз організація збирає 200 000 грн, щоб передати 150 дронів на Запорізький і Херсонський напрямки.

«Ми співпрацюємо з багатьма виробниками, які мають виробництво у Львові. Ми по собівартості закуповуємо ці дрони і передаємо їх безпосередньо військовим. Ми нещодавно повернулися з харківського напрямку, де передали дрони 125-й та 103-й бригадам. За цю нашу поїздку було передано 100 дронів, зараз готуємо 150 дронів для того щоб  відвезти їх на запорізький і херсонський напрямок. Всі дрони закуповуємо за донати», – каже голова ГО «Для перемоги».

Відтак LMN закликає небайдужих приєднатися до збірки і допомогти закупити дрони для українських оборонців:

Банка – https://send.monobank.ua/jar/9rWHfJxCdR

User Image
Вікторія Михаць
Відео