Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Хочемо на роботу”: готельєри Львівщини вийшли на протест
11 Червня, 12:59
logo-black

“Хочемо на роботу”: готельєри Львівщини вийшли на протест

Сьогодні, 11 червня, під Львівською ОДА зібрались керівники, власники та персонал закладів готельно-ресторанного бізнесу. Вимагають від чиновників дозволити їм негайно відновити роботу. 

“Вже практично три місяці я не працюю, – розповідає чоловік з плакатом “Відкрийте ресторани”. – Наш заклад не працює з моменту впровадження карантину. Малий і середній бізнес простоює. Багато людей без роботи. За що нам жити? За що утримувати сім’ї? А якщо раптом хвороба чи до лікарні доведеться потрапити? Ми вимагаємо, аби нашим закладам дозволили працювати або ж, як у європейських країнах, виплачували хоч якусь допомогу”.    

Напередодні акції протесту підприємці підготували звернення до Кабінету міністрів, Львівської ОДА, Служби безпеки України, генпрокурора України та прокуратури Львівщини. 

“Офіційне закриття не зупинило потік туристів, але спровокувало оплату послуг готівкою, а тим самим недоотримання державою податків. Окрім цього, розміщення туристів в неспеціалізованих місцях –  оренда кімнат, квартир, апартаментів, не гарантують санітарну безпеку гостям. Львів залишається культурною столицею, куди на вихідні приїжджають гості з різних міст і доки готелі зачинені, туристи орендують житло, прибирання та дезінфекція якого залишається під великим питанням.  Натомість готелі та ресторани були і є найбезпечнішими місцями для відвідувачів, оскільки і до карантину санітарні вимоги до наших закладів були найсуворіші. Як перебування гостя в окремому номері може бути небезпечнішим за супермаркети чи громадський транспорт?” – йдеться у зверненні.

Водночас сьогодні на брифінгу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що пропонуватиме посилити карантинні заходи через зростання кількості нових випадків захворювання на Covid-19 і рекордну кількість хворих, яку в Україні зафіксували 10 червня.  Карантинні заходи в країні можуть бути посилені, бо влада пішла на пом’якшення карантину на прохання людей, які від нього втомилися, а люди зовсім перестали його дотримуватись.

Схожі новини