Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Хочу, щоб суд справедливо покарав мера Сколе”, – підприємець Олег Супрун
21 Грудня, 16:30

“Хочу, щоб суд справедливо покарав мера Сколе”, – підприємець Олег Супрун

Віра Потічна

Перевірки та погрози посипались на сколівського підприємця Олега Супруна. Чоловік є свідком взяття на хабарі місцевого ексцентричного мера Володимира Москаля. Тепер ходить на всі судові засідання, де очільника мали б притягнути до відповідальності. Знімає процес на відео та оприлюднює його.

Супрун у Сколе відомий бізнесмен. Має власну СТО, хімчистку, надає виїзні послуги з ремонту обладнання. Впродовж останнього року чоловіка просто замучили постійні перевірки. Вони продовжуються досі.

“Мер викликає контролюючі органи з області – так як він очільник міста і має на це право. Але підстав, чесно кажучи, жодних. В мене є всі документи, працівники офіційно оформлені. Навіть самі контролери, які приїжджають на виклик з області, жаліються, що оці всі виїзди їм уже набридли, бо перевіряти нічого. Але мер ніяк не заспокоїться. Хоче будь-якою ціною завадити мені потрапити на судове засідання 10 січня. Там він би мав отримати вирок стосовно взяття хабара та бути відстороненим від посади”, – розповідає  LMN Супрун.

Мер міста Сколе Володимир Москаль на хабарі був впійманий двічі. Першого разу у 2015 році. Тоді чиновник вимагав 18 тис. грн у підприємця за оренду приміщення в місті. Свідком тоді виступав Олег Супрун. Вже на судових засіданнях на Супруна посипались з боку мера погрози. Йому обіцяли помститися.

“Казали, що до наступного засідання не доживу. В березні цього року Москаль отримав вирок – 6,5 року позбавлення волі. Правда, від роботи його не відсторонили. Він вирок оскаржив і продовжує працювати на своїй посаді. Так як я своїм постійним контролем домігся прийняття того вироку, то в травні мені “випадково” підклали розтяжку з гранатою. Тоді справа набула розголосу. А вже в липні мера вдруге взяли на хабарі. Цього разу він мав намір нажитися на майже 69 тисяч гривень”, – веде далі підприємець.

Крім хабарів, в травні цього року Володимир Москаль прославився своїми антисемітськими заявами. 41-річний мер грубо висловлювався щодо євреїв. Назвав причиною поразки гітлерівської Німеччини допомогу Сталіну з боку «світового жидівства». А події в Україні після Революції Гідності – «спектаклем москвинсько-жидівської влади». Його промову радо тоді використовували на російському телебаченні.

А місяць перед тим міський голова пропонував в центрі Сколе встановити символічну шибеницю для хабарників.

“Людина, яка не може зупинитися. Їй постійно мало. В нього уже більше 50 земельних ділянок. Котрісь на нього записані, котрісь на дружину. Такого хабарника ще пошукати треба. Мене всі питають, чи не боюся я зараз за власне життя. Мер будь-що хоче підмазати рішення і втриматись на волі та на посаді. Та мені не страшно, мушу завершити справу. Хочу, щоб суд його справедливо покарав. Москаль сяде, це питання тільки часу. Зараз маю велику підтримку. Багато однодумців. Навіть Генеральний прокурор тримає на особистому контролі справу, пов’язану з останнім затриманням Москаля”, – каже Супрун.

 

ФОТО: Zaxid.net

Схожі новини