Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хочуть мати своїх людей, аби через них керувати лікарнею»: в ОХМАТДИТі знову скандал
11 Березня, 21:11
logo-black

«Хочуть мати своїх людей, аби через них керувати лікарнею»: в ОХМАТДИТі знову скандал

Юлія Швидко

Працівники львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ знову обурені. Медичний колектив виступає проти співробітника, якого пропонують на посаду заступника головного лікаря. Кажуть, що ця людина не користується авторитетом серед персоналу.

«Тільки нещодавно вдалося відстояти нашу лікарню, як знову навколо неї починаються якісь інтриги, – каже LMN лікар-невролог лікарні, голова вільних профспілок Василь Штибель. – По-перше, ми довго чекали на нового головного лікаря. Згідно постанови Кабінету Міністрів, коли утворюється вакантна посада  керівника лікарні, протягом трьох днів мають оголосити конкурс. У нас місце головного лікаря звільнилося у вересні, а конкурс оголосили аж у грудні. І на ньому перемогла Леся Йосипівна. Зараз вона досі перебуває на посаді виконувача обов’язків. Нею колектив задоволений. Та от тепер проблема зі заступниками».

У лікарні досі було шестеро заступників головного лікаря. Їх забагато, зазначає голова вільних профспілок.

«Згідно Статуту лікарні, головний лікар самостійно призначає своїх заступників. Але з Львівської обласної ради вирішили запропонувати дві своїх кандидатури. Вони хочуть мати своїх людей, аби через них керувати лікарнею, – додає Василь Штибель. – Від посади одного заступника, на якого претендує людина від облради, у лікарні взагалі хочуть відмовитися. Заступником з медичної частини не може бути кандидатура, яку пропонує Ганущин, бо цю людину не поважають у колективі».

Нагадаємо, що у середині вересня торік Львівська облрада вирішила реорганізувати обласну дитячу клінічну лікарню «ОХМАТДИТ». Після розголосу цей процес зупинили.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини