Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хочуть повернути хабарі»: освітній омбудсмен заявив про загрозу скасування ЗНО
13 Червня, 09:28
logo-black

«Хочуть повернути хабарі»: освітній омбудсмен заявив про загрозу скасування ЗНО

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив, що отримав інформацію про те, що влада готує рішення про скасування проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це він написав у Facebook.

«Протягом години я отримав інформацію відразу з трьох незалежних джерел, що у високих владних структурах готуються документи про скасування ЗНО взагалі,»— йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що інформація надійшла від людей, яким він довіряє, але вона наразі офіційно не підтверджена.

Омбудсмен припускає, що скориставшись ситуацією з пандемією, «деякі поки що невідомі (але скоро точно стануть відомими) персонажі» планують повернути хабарі та корупцію під час вступних іспитів до вишів.

«Це означає, що обдаровані діти з родин навіть середнього достатку втратять можливість лише за рахунок власного таланту і працездатності потрапити в омріяний університет, бо у них немає грошей на хабарі» , – зазначив Горбачов.

Наголошує – скасування ЗНО не можна допустити.

У коментарях багато людей звинувачують Горбачова у тому, що, не володіючи офіційною інформацією, розганяє паніку.

«Я цілком усвідомлюю, що засмутив багатьох, – відповів на такі запити омбудсмен.-  Але це той випадок, коли інформація надійшла з різних незалежних джерел. І, отже, їй можна довіряти. Але той, хто попереджений – той озброєний».

Він закликає підтримати спротив проти свавілля і хабарництва в українській освіті і поширювати його допис з хештегом #РукиГетьВідЗНО. А також завантажувати аватарку з таким же написом.

 

102923627_703943996845068_1131422157404184251_n

Фото: Українські Новини

 

Схожі новини