Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ходорівський храм переміг на Міжнародному будівельному конкурсі
09 Вересня, 13:04

Ходорівський храм переміг на Міжнародному будівельному конкурсі

Греко-католицький храм свв. Володимира і Ольги, що розташований в м. Ходорів Жидачівського району отримав головний приз на ХХІІІ Міжнародному будівельному конкурсі «European Award 2018» у Варшаві. Про це повідомили у департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Церемонія нагородження відбулася, 5 вересня, у Королівському замку у Варшаві. Золоту статуетку отримали заступник Ходорівського міського голови Ярослав Костур і настоятель храму Володимира і Ольги о. Тарас Гриців. Також ходорівській делегації вручили спеціальний приз від Польсько-української торгово-промислової палати.

Загалом від України на конкурс було запропоновано понад 70 об’єктів.

Як повідомляє “Львівський портал” за оригінальну архітектуру церкву святих рівноапостольних Володимира та Ольги вже назвали «храмом третього тисячоліття». Його спроектував ще 20 років тому відомий львівський архітектор Олександр Матвіїв, втім спорудити і освятити церкву вдалося лише влітку 2018 року.

Міжнародний будівельний конкурс «European Award» є одним із найбільших заходів у Європі, який проводять вже 23 роки. Його головна ідея – це популяризація на європейському ринку кращих практик будівництва та модернізації об’єктів інфраструктури, громадських, комерційних і житлових будівель, пам’ятників культури та історії. Конкурс відкритий для інвесторів, архітекторів і будівельних компаній, які зацікавлені в тому, щоб показати свої досягнення на міжнародному ринку.

Фото: Ходорів Сьогодні

37677317_1287092134758938_17077837940916224_n
Схожі новини