Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ходила магазинами і відмовлялася їхати в лікарню: у жителів Миколаївщини підозрюють коронавірус
19 Березня, 20:48
logo-black

Ходила магазинами і відмовлялася їхати в лікарню: у жителів Миколаївщини підозрюють коронавірус

Вікторія Ничта

У двох людей на Миколаївщині підозрюють коронавірус. Сьогодні про це повідомили на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій РДА.

«Один хворий із Миколаєва, – каже директор Миколаївської районної лікарні Ірина Хрущ. – Чоловік лишень повернувся із закордону. Приїхавши додому, зрозумів, що у нього піднялася температура тіла і одразу звернувся до медиків. Його доправили до інфекційної лікарні, де він здав усі необхідні аналізи, і відпустили додому. Зараз він і його родина перебувають на самоізоляції. Продукти та усе необхідне їм приносять родичі».

Інший випадок – жінка родом із Нового Роздолу, живе в Миколаєві. Вона також була за кордоном. Зараз перебуває на лікуванні у Львівській інфекційній лікарні.

«Будемо сподіватися, що коронавірус у цих пацієнтів не підтвердиться. Але я закликаю усіх жителів Миколаївщини суворо дотримуватися правил карантину, – наголосила Ірина Хрущ. – Забезпечте себе усім необхідним хоча б на два тижні і не виходьте без особливої потреби з дому. Зрозумійте нарешті, що лише так ми зможемо зупинити пандемію. Адже ліків від цієї хвороби наразі не існує».

«Кажуть, ця жіночка, у якої зараз підозрюють коронавірус, довший час ходила магазинами, спілкувалася із сусідами, ходила у церкву, – каже новороздолянка Анна. – Про те, що захворіла, повідомили сусіди. Сама ж відмовлялася їхати в лікарню. Тож чого тепер чекати, невідомо».

Фото Вікторії Ничти.

  • 0
  • 11507
Схожі новини