«Її голівка вміщалася в долоньку»: дівчинку, яка народилася з коронавірусом, львівські лікарі виходжували два місяці | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Її голівка вміщалася в долоньку»: дівчинку, яка народилася з коронавірусом, львівські лікарі виходжували два місяці
04 Лютого, 13:18

«Її голівка вміщалася в долоньку»: дівчинку, яка народилася з коронавірусом, львівські лікарі виходжували два місяці

У Львові з лікарні виписали наймолодшу доньку подружжя Терлецьких – отця Петра та його дружини Катерини. Дівчинка два місяці пролежала під наглядом медиків. Вона з’явилась на світ на 29-ому тижні з діагнозом коронавірус. Її вага становила всього 1,2 кг, передає Львівський портал.

Матір дівчинки підхопила COVID-19, будучи вагітною. Через коронавірусну інфекцію у Катерини Терлецької було уражено 90% легень. Їй провели кесарський розтин на 29-тому тижні вагітності, щоб немовля змогло побачити світ. Жінку виписали з лікарні на початку січня, а дівчинку продовжували лікувати у центрі для новонароджених.

«Дитина була підключена до апарату ШВЛ впродовж 16 днів. Згодом Даринка почала самостійно дихати, перетравлювати їжу і рухатись, відтак ми перевели її у відділення патологій недоношених для подальшого лікування. Ми виписуємо сьогодні Даринку додому і сподіваємось, що вона буде рости здоровою і тішити батьків», – розповідають у лікарні.

Матір дівчинки Катерина Терлецька зазначає, що її стан після перенесеного коронавірусу вже покращився та подякувала медикам, які врятували її доньку.

«Я спочатку навіть боялась її брати на руки, бо дитинка була на стільки крихітна, що її голівка вміщалася в долоньку. Дуже вдячна медперсоналу, який піклувався про мене та моя дитину», – розповіла Катерина Терлецька.

Фото: Фейсбук

Відео