Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Голодна туса”: у День пам’яті жертв Голодоморів у Львові організували масштабну еротичну вечірку
29 Листопада, 13:17

“Голодна туса”: у День пам’яті жертв Голодоморів у Львові організували масштабну еротичну вечірку

У День пам’яті жертв Голодоморів відомий Instagram-блогер Олександр Заліско влаштував у львівському Будинку вчених гучну вечірку.

Свято було організоване в честь його дня народження.

Вечірка відбулася з еротичною тематикою Show bar. Вів святкову програму відомий ведучий Володимир Остапчук.

Святкування супроводжувалося еротичними танцями шоу-балету та відвертими конкурсами.

На свою вечірку Заліско запросив багатьох українських блогерів, аудиторія яких складає не менше мільйона підписників.

«Один зі змістів мого життя – це туса. Я радий, що ви прийшли на тусу. Мою тусу. І я сподіваюся, що вона справді буде грандіозною», – писав у своїх інстаграм сторіз іменинник.

photo_2021-11-29_12-57-01-2

Користувачі мережі в коментарях розкритикували блогерів за цинізм та збочення. Серед них були й «друзі по роботі», інші блогери.

Зокрема на неприпустимість такої поведінки звернув увагу блогер-юрист Роман Салабай. Він, власне, і почав привертати масову увагу до цієї події.

«Вшанувати пам’ять жертв Голодоморів – це не право, а святий обов’язок кожного  українця!..В день  пам’яті жертв Голодоморів така поведінка не припустима! За жодних обставин. Це як зневажливий плювок в душу цілому народу», – висловився у своєму пості Роман Салабай.

У своїх сторіз Роман повідомив, що звернувся до представників Будинку вчених. І отримав відповідь, що замовники ввели їх в оману. Про такі масштаби святкування, а тим паче таку тематику, не повідомили.

photo_2021-11-29_12-58-55

Винуватець свята Олександр Заліско прокоментував цю ситуацію наступного вечора, 28 листопада.

«27 листопада – це мій день народження! І я святкую свій день! Я не обирав день, коли мені народитися. І святкую його так, як захочу. Кожного року я святкую свій день народження саме в останню суботу листопада. І жодного року – це не хвилювало нікого. Так чому хвилює цього року? Чи може насправді не хвилює? А це черговий привід звинуватити когось в чомусь?», – пояснив блогер.

photo_2021-11-29_12-58-08
photo_2021-11-29_12-58-08-2

Присутні гості також вирішили відповісти аудиторії.

«Чому свято відбулось 27 листопада? Бо в цей день народився наш близький друг!..Чи іменинник на кожне своє свято має бути у траурі, а не приймати вітання, бо влада призначила саме ЦЕЙ день датою жалоби?», – прокоментувала блогерка Наталія Литвин.

photo_2021-11-29_13-03-51

Загалом подія викликала значний резонанс. І стала найобговорюванішою темою останніх днів.

Додамо, кожного року в останню суботу листопада в країні обмежують проведення заходів розважального характеру у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодоморів.

Схожі новини