Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Голос» ініціював програму підтримки медиків Миколаївщини
10 Вересня, 10:03

«Голос» ініціював програму підтримки медиків Миколаївщини

Програму підтримки працівників охорони здоров’я Миколаївського району написав та подав депутат Миколаївської райради, голова осередку Голос. Миколаївщина Володимир Паньків. Мета – допомогти тим медикам, хто перехворів чи хворіє на коронавірус.

За словами Володимира Паньківа, спочатку програму погодили без фінансування і тоді вона мала лише декларативний характер. Депутат наполіг на виділенні коштів під програму, аби вона почала реально працювати. Бюджетна комісія Миколаївської районної ради врешті погодила 220 тис грн фінансової підтримки медикам та іншим працівникам охорони здоров’я. Таке рішення буде проголосовано на найближчій сесії – 15 вересня. Кошти вдалось перекинути з другорядних статтей, що мали піти на вирішення соціально-побутових проблем працівників Миколаївської районної ради.

«У пріоритеті сьогодні мають бути медики, які захворіли на коронавірус і мають важкі наслідки хвороби. Лікування коронавірусу – дороговартісне. Проте, лікарі не одержали грошей підтримки, а у їх лікарняних книжках записано: «загальне захворювання». Люди 1-1,5 місяця залишаються без грошей!» – закцентував на проблемі увагу Володимир Паньків. – Багато активістів, політиків пишуть про подяку медикам, бо вони на передовій у боротьбі з епідемією. Час доводити цю вдячність реальними діями».

 

Фото: Фейсбук

Схожі новини