Голова Млинівської громади прописує у своєму будинку ФОПів, з якими потім селищна рада укладає договори на освоєння бюджетних коштів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Голова Млинівської громади прописує у своєму будинку ФОПів, з якими потім селищна рада укладає договори на освоєння бюджетних коштів
06 Листопада, 15:57

Голова Млинівської громади прописує у своєму будинку ФОПів, з якими потім селищна рада укладає договори на освоєння бюджетних коштів

До редакції LMN звернулися мешканці Млинівської ОТГ, що у Рівненській області. За їх даними, у селищній раді дуже цікаво освоюють бюджетні кошти: договори укладають із наближеними до селищного голови Дмитра Левицького ФОПами. А саме з тими підприємцями, які орендують приміщення магазину “Економ”, що належать родині Дмитра Левицького.

За інформацією, яку селищна рада оприлюднює на офіційному сайті державних закупівель Prozorro, однією з активних ФОПів, яким пощастило отримувати велику кількість замовлень від Млинівської селищної ради, є ФОП Мельник Ольга Віталіївна.  

Починаючи з 2020 року з  пані Мельник уклали угод на понад сім мільйонів гривень. У неї купують електричні інструменти, телевізійне обладнання мастильні засоби…

За інформацією з відкритих джерел, прописана Ольга Віталіївна у с. Добрятин, вул. Садова, буд., 106. Чому це цікавий момент? Бо цей будинок є власністю голови селищної ради Дмитра Левицького.

 

Про це ми дізнаємося від самого Дмитра Левицького, який згадує його в інтерв’ю нашим колегам, коли розповідає про те, як  Млинівська ОТГ встановила найнижчу в Україні податкову ставку – 1% від мінімальної заробітної плати для підприємців першої та другої групи.

Також у переліку “улюблених” ФОПів селищної ради називають:  Антосюк Віктор Миколайович з яким з 2020 року уклали угод на понад 10 мільйонів.

Бельвендер Василь Ярославович, з яким від 2021 року уклали угод на понад 2 мільйони.

Панащук Вікторія Олександрівна, яка отримала угод на понад три мільйони.

Хітров Анатолій Петрович – майже на два мільйони.

Хомич Катерина Володимирівна – на понад 15 мільйонів гривень.

З Логвинюк Аліна Сергіївна підписано угод на понад 5 мільйонів.

І з Галах Ганна Павлівна на понад 6 мільйонів.

За даними наших джерел, усі ці ФОПи так чи інакше є наближеними до родини селищного голови. Скажімо, орендують приміщення місцевого магазину “Економ”, який належить родині пана Левицького. 

Чи так це? І як саме у селищній раді обирають хто і які послуги надаватиме? Отримати пояснення у самого пана Левицького нам не вдалося. Керуюча справами Наталія Зух відповіла журналістам, що відповідатимуть вони лише на офіційний запит. І як тільки LMN цю відповідь отримає, ми її оприлюднимо.

Наші джерела звернули увагу на ще один ФОП – Токар Надія Борисівна. З 2022 року між Млинівською селищною радою та цим ФОП було укладено договорів на понад 19 мільйонів гривень.

Також за даними наших джерел Млинівська селищна рада, як спонсорську допомогу отримала наступні спецавтомобілі: сміттєвоз, асенізатор та міні-екскаватор. 

Дана спецтехніка ніби-то мала бути передана на баланс КП «Благоустрій громади» Млинівської селищної ради. Проте так сталося, що 23.02.2022 р. відбулася перереєстрація спецтехніки, відповідно до якої власником спецтехніки стала Токар Надія Борисівна. І відтепер вона надає цю техніку селищній раді в оренду. За гроші. Скажімо, цьогоріч із пані Токар уклали угоду на оренду сміттєвоза на 160 годин. За що бюджет селищної ради заплатить 960 тисяч гривень.

Також нам стало відомо, що діяльністю ради уже зацікавилися правоохоронні органи, результати перевірки яких очікуються.

Відео