Голова ОП Єрмак отримав завдання організувати зустріч Зеленського та Путіна | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Голова ОП Єрмак отримав завдання організувати зустріч Зеленського та Путіна
26 Квітня, 17:18

Голова ОП Єрмак отримав завдання організувати зустріч Зеленського та Путіна

Президент України Володимир Зеленський доручив голові свого офісу Андрію Єрмаку організувати йому зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це сьогодні, 26 квітня, повідомив Зеленський під час поїздки на Чорнобильську атомну електростанцію, зазначає «Інтерфакс-Україна».

«Мені здається, що все йде до того, що ця зустріч відбудеться. Я справді запропонував Путіну – і це чули – зустрітися на Донбасі. Президент Російської Федерації підтвердив намір побачитися. Він запропонував це зробити в Москві. Я вже дав завдання голові Офісу Президента Андрію Єрмаку, щоб він зв’язався з Адміністрацією президента Путіна і вони знайшли порозуміння, терміни, місце або місто, де ми можемо зустрітися», – розповів Зеленський.

Він також висловив упевненість, що головне в такій зустрічі – «це суть, а решта – вже деталі».

Президент під час брифінгу додав, що тристороння контактна група майже завершила домовлятися про «пасхальне перемир’я» на Донбасі.

«Я вважаю, що ми вже на фініші цього узгодження. Засідання ТКГ, перш за все підгрупи з безпеки, буде ще завтра, буде продовження. Мені здається, всі сторони вже все узгодили. Не погодили тільки документальне формулювання цієї домовленості», – зазначив президент.

Нагадаємо, що ще 20 квітня Зеленський заявив про готовність зустрітися з Путіним. Сказав, що готовий це зробити «в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна». Президент Росії на цю заяву відповів, що готовий прийняти Зеленського в Москві «в будь-який зручний час», якщо він хоче поговорити про двосторонні відносини.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео