Голова сільради зі спільниками незаконно віддала у приватну власність державні землі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Голова сільради зі спільниками незаконно віддала у приватну власність державні землі
14 Серпня, 12:04

Голова сільради зі спільниками незаконно віддала у приватну власність державні землі

Львівська обласна прокуратура завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишньої голови сільської ради та трьох її спільників за зловживання службовим становищем та підробку документів.

Відомо, що колишня голова сільської ради, спеціаліст-землевпорядник, сертифікований інженер-землевпорядник та головний архітектор незаконно передали землі державного значення приватним особам.

«За даними слідства, обвинувачені незаконно передали 5 земельних ділянок лісового фонду на користь третіх осіб. Для цього фігуранти розробили проєкти землеустрою для ведення садівництва. Вони внесли до офіційних документів недостовірні відомості щодо категорій земель та їх цільового призначення.  На підставі рішення сесії сільської ради землі було незаконно передано у приватну власність п’ятьом громадянам», — йдеться у повідомленні.

Таким чином із постійного користування лісогосподарського підприємства вибули земельні ділянки державної власності. А держава зазнала збитків на понад 1,9 млн грн.

Відео