Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хотіли кіно? Отримуйте»: мер Дніпра про парі з Зеленським
15 Липня, 08:15

«Хотіли кіно? Отримуйте»: мер Дніпра про парі з Зеленським

Президент Володимир Зеленський і мер Дніпра Борис Філатов домовилися, що міський голова піде у відставку, якщо Центральний міст не відремонтують до 14 вересня.

Про це заявив Зеленський.

«Ми домовилися з мером, паном Філатовим, що 14 вересня буде урочисте відкриття моста. А якщо не буде, то пан Філатов напише заяву про звільнення за власним бажанням і піде у відставку», – сказав Зеленський.

 

«Ще раз: якщо я не відкриваю – пишу заяву. Я дуже азартна і одночасно медійна людина. А ще я ніколи не тримався за посаду… Громадяни просто хочуть кіно. Хотіли кіно? Отримуйте. Взагалі-то я хотів попросити грошей для міста. Але … З урахуванням того, що Володимир Зеленський сьогодні зрушив питання аеропорту з мертвої точки, то це була б нахабство», – додав Філатов.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан підкреслив, що міст має бути побудований якісно.

 

Зеленський зажадав відставки в.о. голови ДФС Олександра Власова.

Про це йдеться на сторінці Офісу президента України у Twitter.

«Ми з вами домовилися, що ви звільните людей,… митників, якщо вони самі не напишуть заяви про звільнення. Правильно? Після цього я побачив ваш пост у Facebook і дуже радів, бо зрозумів, що дійсно нормальна людина з’явилася. Я побачив, що ви їх звільнили. Потім попросив надати мені документи, реальні, щоб я побачив. Вони не співпадали з вашим постом у Facebook. Тобто ви людей відправили у відпустку… Можна невеличку доповідь з цього питання? Ви вважаєте, що я ідіот? Гаразд я. Ви нас усіх вважаєте ідіотами? Я хотів би, щоб ви особисто написали заяву на ваше звільнення. Не пішли у відпустку, а реально це зробили, якщо можна. Якщо ви не можете впоратися з людьми, які є відповідальністю за вашою вертикаллю. Скажіть мені дату, щоб я це знав не з Facebook, а з реальних документів, коли це можна зробити», – заявив Зеленський.

Згодом стало відомо, що Власов написав заяву про звільнення.

 

Зеленський також попросить прем’єра Володимира Гройсмана звільнити голову Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) Михайла Ноняка.

Про це він заявив на нараді в Одесі.

Голови Одеської ОДА Світлана Шаталова заявила про факти корупції в системі Укртрансбезпеки.

«У нас є задокументовані факти про те, що корумповані інспектори Укртрансбезпеки допускають проїзд на відремонтованих автотрасах до морських портів Одещини великовантажних автомобілів… Одеська облдержадміністрація не раз звертала увагу керівництва Мінінфраструктури та правоохоронців на дотримання габаритного контролю перевізниками, але змін на краще не сталося – за пропуск перевантаженого автомобіля платять інспекторам таксу – 1000 гривень», – зазначила Шаталова.

 

Зеленський представив і призначив головою Херсонської ОДА екс-заступника міністра оборони Юрія Гусєва.

Зеленський заявив, що звільнить Гусєва, якщо той до кінця року не забезпечить повне облаштування КПВВ “Чонгар” і “Каланчак” на адмінкордоні з окупованим Кримом.

«А якщо ні, то буде новий губернатор, старий залишиться в минулому. Це чесно», – заявив Зеленський.

 

Зеленський заявив, що поки не буде призначати Андрія Андрейчикова главою Одеської ОДА.

Про це він заявив під час прес-конференції в Одесі.

«Є багато людей, які маніпулюють у засобах масової інформації. У нас був дуже хороший експеримент у Львівській області. І не можемо ризикувати в Одесі. Ми проведемо конкурс. Дуже відповідальна місія. Не хочемо вас, одесити, підвести», – заявив Зеленський.

 

Фото: OPENTV.MEDIA

Схожі новини