«Хотіли ще одну дитину, а вийшло аж троє»: жінка зі Жовківщини народила трійню | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Хотіли ще одну дитину, а вийшло аж троє»: жінка зі Жовківщини народила трійню
03 Травня, 11:33
logo-black

«Хотіли ще одну дитину, а вийшло аж троє»: жінка зі Жовківщини народила трійню

Юлія Швидко

Вчора у Львівському обласному перинатальному центрі 39-річна Марія Дениско зі села Потелич Жовківського району народила трійню. Опівдні першою на світ з’явилася дівчинка вагою 2 кг 460 г. Через хвилину народився хлопчик, який важив 2 кг 150 г, згодом ще одна сестричка – 2 кг 460 г. Дівчатка, крім ваги, ще й однакового зросту – 46 см. Братик – на 3 см вищий.

«У доньки це вже другі пологи. Зі зятем виховують 11-річну Марту. Хотіли ще одну дитину, а вийшло аж троє. Донька трохи хвилюється, а Марта – щаслива. Тішиться, що має ще дві сестрички та братика, – розповідає LMN Людмила Грицишин, мама породіллі. – Вперше донька пішла на УЗД у Рава-Руській. Там сказали, що буде двійня – дівчинка та хлопчик. Згодилися. У сім з половиною місяців донька пішла на повторне УЗД-обстеження у Львові. Там кажуть: троє. Спочатку зі зятем були вражені. А потім подумали: «Як буде двоє, то й третє виховаємо. Тільки би здоровенькі були».

Жінка завагітніла трійнею природнім шляхом. У 36 тижнів їй провели кесарів розтин.

«Носила легко, під час вагітності не було проблем. Вчора після обіду уже говорила з донькою. Каже, що малі жвавенькі, беруться до їжі. Лікар казав: якщо все буде добре, на п’ятий день її з дітками уже випишуть додому, – додає Людмила Грицишин. – Донька зі сім’єю мешкає у Раві-Руській, там мають трикімнатну квартиру. Уже дитячу облаштували. По інтернету тримісний візочок замовили, ліжечко. Правда, спочатку їм трохи важко буде. Зять – інвалід третьої групи, після ДТП. Але дав Бог діти – дасть і на діти. Як будуть називати, поки не визначилися. Чула, що розглядали варіанти – Ліза, Захарчик, Марічка. Але ще можуть передумати».

Від початку цього року на Львівщині народилося вже три трійні.

Фото: ілюстративне

Відео