Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Хотів переплисти річку на машині: на Сколівщині рятували водія-екстремала (ВІДЕО)
04 Березня, 17:53
logo-black

Хотів переплисти річку на машині: на Сколівщині рятували водія-екстремала (ВІДЕО)

Юлія Швидко

Сьогодні опівдні мешканець селища Славське Сколівського району викликав рятувальників. Повідомив, що в річці Опір плаває автомобіль з водієм, якого зносить течія. 12 надзвичайників одразу прибули до води.

За допомогою рятувальної мотузки 27-річного водія витягнули з автомобіля та доставили на берег річки. Після цього провели буксирування автомобіля.

«Немісцевий чоловік на «Субару Форестер» намагався на машині переїхати брід річки Опір. Коли суха погода, наші водії не один раз його й переїжджали. Але ж тут два дні поспіль лив дощ, річка наповнилася водою. Але він подумав, що машина – дорога, потужна, от і вирішив випробувати долю. Течія одразу підхопила автівку і понесла», – розповідає LMN селищний голова Славського Володимир Бега.

Рятувальники кажуть, що машину з водієм течія пронесла пів кілометра. Машина зупинилася, коли зачепилася біля мосту.

«Чоловік, який був за кермом, від пережитого отримав шок. Не хотів виходити з машини. «Я тримаю машину за ручник», – все повторював. Весь промок. На березі його одразу переодягнули у сухий одяг. Хотіли завезти у лікарню, але він відмовився від госпіталізації. За моєї пам’яті таке у нас, в селищі, трапилося вперше. Дякувати Богові, що усе закінчилося добре», – додає Володимир Бега.

Фото та відео: ДСНС

Схожі новини