Готувався стати батьком: тіло дрогобичанина, який трагічно загинув у Польщі, уже цього тижня привезуть додому | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Готувався стати батьком: тіло дрогобичанина, який трагічно загинув у Польщі, уже цього тижня привезуть додому
17 Серпня, 17:12
logo-black

Готувався стати батьком: тіло дрогобичанина, який трагічно загинув у Польщі, уже цього тижня привезуть додому

Родичі 24-річного трагічно загиблого дрогобичанина Ігоря Турецького надіються, що цього тижня їм вдасться перевезти його тіло додому та поховати на місцевому цвинтарі. Молодий чоловік загинув під час пожежі у місті Катовіце у Польщі. В Ігоря залишилася мати та вагітна наречена.

«Ігор поїхав у Польщу на заробітки. Тішився, що Діана чекає дитинку і вони скоро стануть батьками. Хотів заробити трохи грошей на весілля та для майбутнього малюка, – розповідає LMN знайомий загиблого Олег. – У будинку, де він мешкав, виникла пожежа. Ігор хотів загасити вогонь, отримав тяжкі опіки. Лікарі намагалися його врятувати, але їм це, на жаль, не вдалося».

На транспортування тіла Ігоря та його поховання потрібні були кошти. Волонтери оголосили збір. 14 серпня зібрали необхідну суму. Тепер залишилося юридично владнати питання з документами. До допомоги родичів загиблого українця долучилися агентство з працевлаштування в Польщі та власник компанії, де працював українець.

У ЗМІ пишуть, що Ігор працював у Польщі в компанії з доставлення посилок, в інтернет-магазині. Найближчим часом планував одружитися. Його наречена Діана, українка зі Львівської області, також живе в Польщі.

«Ти будеш нашим ангеликом, будеш нас оберігати зверху. Такої світлої й доброї людини я не зустрічала ніколи. Мій Ігорчик, дякую тобі, що залишив частинку себе для нас. Я цю частинку буду гріти й оберігати під серцем», – написала вона у соцмережі.

Фото: Фейсбук

Відео