Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Чотири школи Львівщини поліцейські перевіряли на наявність вибухівки
22 Жовтня, 12:16

Чотири школи Львівщини поліцейські перевіряли на наявність вибухівки

Учора, 21 жовтня, у Львові через анонімне повідомлення про замінування перевіряли дві школи. Спочатку вибухотехніки оглянули одну школу, а потім, переслухавши запис розмови, виявили, що мова йшла про інший номер школи. У другій також не виявили вибухових речовин. Ще дві школи перевірили у селах області, пише Zaxid.net.

Анонімне повідомлення про замінування школи №4 надійшло на телефон «Гарячої лінії м. Львова» близько 18:20, адреса не уточнювалася.

Відповідні служби провели обстеження львівської школи №4 на вул. Дзиндри та в с. Березина Миколаївського району. Жодних небезпечних пристроїв не виявили.

«В подальшому при прослуховуванні працівниками поліції розмови аноніма з оператором контактного центру було встановлено, що в повідомленні вказано школу №16», — розповіли в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

Правоохоронці обстежили також школу №16 на вул. Некрасова, 59 у Львові та у с. Дуліби Стрийського району. Там теж нічого не виявили.

У поліції не розповідають, що саме було вказано у повідомленні аноніма і чому вирішили перевірити ще дві школи у сільській місцевості, зазначивши, що обстежили їх, щоби виключити вірогідність будь-яких варіантів: «Оскільки особа, яка надала повідомлення, не вказала чітко, про яку саме школу йдеться, правоохоронці обстежили чотири навчальних заклади».

Зазначимо, що зараз у школярів тривають канікули, так що під час огляду евакуація не проводилась. Однак у школі №16, а також в школах с. Дуліби і Березина розташовані виборчі дільниці, вибори до місцевих рад відбудуться вже в цю неділю, 25 жовтня. Від 21 жовтня поліцейські взяли під цілодобову охорону усі ТВК, де зберігаються виборчі бюлетені.

Схожі новини