Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Графіки руху електротранспорту у Львові змінено
28 Лютого, 13:26

Графіки руху електротранспорту у Львові змінено

З 1 березня, весь міський електротранспорт, окрім тролейбусного маршруту №29, курсуватиме з 06.00 до 22:00 год. Останній рейс із Залізничного вокзалу – о 22.15 год, інформує Львівська міська рада.

«І трамваї, і тролейбуси курсуватимуть за спеціальним режимом руху. У разі повітряної тривоги – транспорт зупиняється, а пасажири повинні перейти у найближче укриття.


Ми просимо львів’ян та гостей нашого міста з розумінням поставитися до особливостей роботи електротранспорту, оскільки працівники нашого підприємства – водії трамваїв та тролейбусів, монтери колії, наші працівники із служби енергогосподартва, з безпеки руху та інші – долучені до формування оборонних заходів у місті», – зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Міська рада нагадує, у Львові з 22.00 до 06.00 год діє комендантська година, відтак внесено зміни у розклад руху громадського транспорту.

«У двох світових війнах львівські трамваї героїчно виконували різні завдання: перевозили пошту, поранених, військових. І сьогодні ми зробимо все для перемоги Збройних сил України! Слава Україні! Героям Слава!», – заявили у ЛКП «Львівелектротранс».

Схожі новини