Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Гречаника призначили першим заступником Міністра захисту довкілля
26 Травня, 14:12

Гречаника призначили першим заступником Міністра захисту довкілля

24 травня Кабмін призначив Руслана Гречаника першим заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України. Про це стало відомо з опублікованого розпорядження Кабінету міністрів України, пише galinfo.

Зазначимо, у нього великий досвід роботи у сфері захисту довкілля. До цього Гречаник очолював департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та басейнову раду Західного Бугу та Сяну. Також працював керівником Українського лісового селекційного центру.

Руслан Гречаник родом зі Стрия, народився 15 серпня 1973 року. Очолював департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації. Закінчив Національний лісотехнічний університет та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Гречаник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент – 2002 рік, член-кореспондент Лісівничої академії наук України – 2013 рік. Посадовець має загальний стаж державної служби понад 15 років та чимало державних нагород. Очолював департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА з 2016 року.

Схожі новини