Громада села на Самбірщині подарувала будинок багатодітній сім’ї вимушених переселенців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Громада села на Самбірщині подарувала будинок багатодітній сім’ї вимушених переселенців
11 Квітня, 19:13

Громада села на Самбірщині подарувала будинок багатодітній сім’ї вимушених переселенців

На Львівщини багатодітній сім’ї з Донецької області передали будинок. Про це на своїй сторінці повідомив отець Роман Гром. 

У селі Мшанець, Самбірського району, звана в народі «Стара плебанія» перейшла у користування сім’ї з 8 дітьми, які внаслідок російської агресії змушені були переїхати.

“Нещодавно до мене звернулась одна багатодітна сім’я ВПО (8 дітей!) з потребою у житлі. Спочатку я поспілкувався з організаціями, які придбали два будинки у Мшанці для сімей ВПО, але тепер у них на ще один будинок коштів не було.

І тоді ми вирішили запропонувати подарувати «Стару плебанію» від Церкви сім’ї Потоцьких, що на фотографії. Я відразу попереджав, що будинок у дуже поганому стані і потрібно переробляти все! Але у відповідь почув фразу «Ми роботи не боїмося, помалу все зробимо, але це вже буде наш куточок”, – розповів отець Роман.

Він додав, що його застерігали, що громада може не погодитись на безкоштовну передачу свого майна, але він був впевнений, що все буде по-іншому, і Мшанець, коли треба, вміє приємно дивувати.

“Відбулись парафіяльні збори, де через обговорення і дискусію громада більшістю голосів вирішила подарувати (безкоштовно) будинок сім’ї Андрію та Олені. Кульмінація дискусії була тоді коли всі погодились, що від потенційних весіль і христин громада виграє багато більше ніж від простого продажу будинку за якісь там гроші”, – написав отець Гром.

Священик каже, що дуже радий, що громада вирішила саме так і просить кожного жителя села, хто має можливість, допомогти у ремонті.

Відео