Громадянин Польщі хотів перевезти через кордон спортивні товари як “гуманітарку” для рятувальників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Громадянин Польщі хотів перевезти через кордон спортивні товари як “гуманітарку” для рятувальників
17 Липня, 13:24

Громадянин Польщі хотів перевезти через кордон спортивні товари як “гуманітарку” для рятувальників

Днями в пукнті пропуску «Рава-Руська – Хребенне» митники зупинили 57-річного громадянина Польщі, який хотів за фальшивими документами провезти в Україну гуманітрану допомогу. Про це повідомили у Львівській митниці.

Відомо, шо 57-річний чоловіків їхав із Польщі за кермом вантажівки. До митного контролю він подав документи, в яких зазначалось, що керманич перевозить 350 кг гуманітарної допомоги для рятувальників у Харківській області: спортивне взуття та одяг, роликові ковзани, м’ячі, скейтборди та інші товари. Відправником «гуманітарної допомоги» була польська компанія.

«Для перевірки законності переміщення вантажу працівники  митниці звернулися до зазначеного в декларації одержувача допомоги. Українська сторона підтвердила, що не очікує на цей вантаж та не співпрацює з компанією, яка його відправила», – йдеться у повідомленні.

Працівники митниці вилучили вантажівку за товар. На 57-річного громадянина Польщі склали протокол. Йому загрожує штраф та конфіскація товарів та вантажівки.

Відео