Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Громади, які прихистили біженців, отримають відшкодування від держави
12 Березня, 14:26

Громади, які прихистили біженців, отримають відшкодування від держави

Кабінет міністрів прийняв рішення виділити додаткові кошти місцевим громадам, які приймають вимушених переселенців. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні сьогодні, 12 березня.

“Уряд ухвалив рішення про компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг при розміщенні людей. За попередньою оцінкою, громади мінімум десятьох областей України отримають конкретні гроші від центральної влади, щоб переселенці були забезпечені усім”, – сказав він.

Відшкодовуватися будуть витрати на комунальні послуги, що надані з 1 березня 2022 року. Таким чином подавати свої заявки на відшкодування громади зможуть вже на початку квітня.

«Мова йде про всі витрати пов’язані з теплопостачанням, водопостачанням, водовідведенням, газопостачанням, купівлею дров, палетів та вугілля.

Для отримання відшкодування громадам достатньо подати заяву до військової адміністрації та чеки або скани, які підтверджують оплату комунальних послуг. Важливо, не пізніше третього робочого дня після звітного місяця», – пояснив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Схожі новини