Гроші, призначені для онкохворих, уряд віддав на львівські дороги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Гроші, призначені для онкохворих, уряд віддав на львівські дороги
27 Жовтня, 18:41

Гроші, призначені для онкохворих, уряд віддав на львівські дороги

Уряд передав на розвиток доріг у Львівській області 61,55 млн грн з проєкту бюджетної програми Міністерства охорони здоров’я з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань. Про це пишуть «Наші гроші. Львів», посилаючись на розпорядження Кабінету Міністрів від 21 жовтня.

Всього у цій бюджетній програмі перерозподілено 104,75 млн грн – Державне агентство автомобільних доріг України на ремонт доріг загального користування у Львівській області отримає 60% від цієї суми. Ще 33,2 млн грн пішло Міністерству освіти і науки – зокрема на реставрацію головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, а 10 мільйонів – Міністерству енергетики на розвиток потужностей Новокостянтинівської шахти.

«Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних інвестиційних проєктів щодо перерозподілу коштів для проєкту «Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні» дозволяє забезпечити його повну реалізацію у наступному році. Тому Кабінет Міністрів підтримав рішення Комісії щодо перерозподілу цих коштів», – пояснили у пресслужбі уряду.

Окрім цього, уряд узаконив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору. З 70 млн грн, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 млн піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн – також на розвиток доріг у Львівській області.

Нагадаємо, що Укравтодору були перерозподілені 35 млрд грн з фонду протидії COVID-19. У жовтні голова Рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що на будівництво доріг та амбулаторій пішло 12,6 млрд грн. При цьому на кошти з ковід-фонду не закупили жодного апарату штучної вентиляції легень.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео