Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хто фінансує цей соснівський бенкет?»: Семен Семенченко зачастив на Сокальщину
07 Листопада, 14:49
logo-black

«Хто фінансує цей соснівський бенкет?»: Семен Семенченко зачастив на Сокальщину

Юлія Швидко

Сьогодні у місті Соснівка Сокальського району місцеві мешканці очікували на приїзд колишнього народного депутата Семена Семенченка. Ходили чутки, наче він мав завітати на сесію міської ради.

На сесію, яка почалася о 10.00, екснардеп не з’явився. Люди кажуть, що Семенченка з 20 незнайомими чоловіками бачили у Соснівці. Там вони винаймають квартири.

«Спочатку Семенчеко хотів не допустити на Центральну збагачувальну фабрику «Червоноградська» російські вагони. Тепер він яро відстоює створення Сілецької ОТГ. Обставив ПАТ «Львівську вугільну компанію» людьми з Донецька, Макіївки, – розповідає активіст Олександр Клімов. – Також є непідтверджена інформація слів Семена, що нібито він не залишить Соснівку, доки не буде створена місцева ОТГ».

Місцеві занепокоєні такою увагою Семенченка до їх міста. Що йому потрібно у Соснівці, ніхто точно не знає.

«У людей виникає питання, за які кошти утримуються люди комбата на території Соснівки? Квартири, машини, паливо, продукти харчування, мобільний зв’язок, засоби особистої гігієни, цигарки – повірте, чималі кошти! Хто фінансує цей соснівський банкет? – додає Олександр Клімов. – Думаю, тут не обійшлося без Рината Ахметова. Семенченко з’явився, коли почали возити російське вугілля. Згодом почав лізти на ЦОФ. Нав’язує послуги охорони, але фабрика не йде на його вимоги та пропозиції. Попри постійні відмови люди Семена не залишають територію фабрики».

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини