Згідно з даними ЦВК на дострокових парламентських виборах програють на своїх мажоритарних округах наступні кандидати:
№11, Вінницька область: віце-прем’єр міністр Кістіон Володимир та співачка Приходько Анастасія.
№27, Дніпропетровська область: нардеп Ричкова Тетяна.
№45, Донецька область: Савченко Віра, сестра Надії.
№49, Донецька область: екс-регіонал Колесніков Борис та комік і телеведучий Сівохо Сергій.
№51, Донецька область: герой України та нардеп Савченко Надія.
№62, Житомирська область: фігурант корупційного «бурштинового скандалу» та нардеп Розенблат Борислав.
№64, Житомирська область: нардеп від «Народного фронту» Пашинський Сергій.
№65, Житомирська область: екс-спікер парламента та нардеп Литвин Володимир.
№77, Запорізька область: нардеп та президент «Мотор Січ» Богуслаєв Вячеслав.
№85, Івано-Франківська область: міністр енергетики Насалик Ігор.
№94, Київська область: нардеп від «БПП» Кононенко Ігор.
№96, Київська область: нардеп і голова фракції «Воля народу» Москаленко Ярослав.
№105, Луганська область: брат кума Путіна Медведчук Сергій.
№106, Луганська область: екс-голова Закарпатської ОДА Москаль Геннадій.
№116, Львівська область: нардеп від «Самопомочі» Подоляк Ірина.
№117, Львівська область: нардеп від «БПП» Юринець Оксана.
№118, Львівська область: нардеп від «БПП» Дубневич Богдан.
№124, Львівська область: нардеп Мусій Олег та міністр екології Семерак Остап.
№134, Одеська область: екс-нардеп та екс-голова Запорізької ОДА Червоненко Євген.
№135, Одеська область: екс-голова ЦВК Ківалов Сергій.
№144, Полтавська область: нардеп Каплін Сергій.
№150, Полтавська область: нардеп і олігарх Жеваго Костянтин.
№159, Сумська область: мер Глухова та кандидат у президенти України Терещенко Мішель.
№160, Сумська область: мер Конотопа Семеніхін Артем.
№163 та 167, Тернопільська область: брати Степан та Олег Барни.
№169, Харківська область: нардеп від «БПП» Грановський Олександр.
№178, Харківська область: нардеп Добкін Дмитро, молодший
№199, Черкаська область: нардеп Заліщук Світлана.
№204, Чернівецька область: нардеп та голова фракції «Народний фронт» Бурбак Максим.
№213, м.Київ: нардеп Береза Борислав.
№214, м.Київ: нардеп Чумак Віктор.
№219, м.Київ: нардеп Третьяков Олександр.
№220, м.Київ: нардеп Лещенко Сергій.
№221, м.Київ: нардеп Ємець Леонід та представник Україну у “Мінській групі” Безсмертний Роман.
Поруч з тим, перемагають на своїх мажоритарних округах:
№57, Донецька область: нардеп Новинський Вадим.
№69, Закарпатська область: нардеп Балога Віктор.
№102, Кіровоградська область: нардеп Довгий Олесь.
№137, Одеська область: нардеп Гончаренко Олексій.
№200, Черкаська область: нардеп Яценко Антон.
Згідно даних ЦВК до парламенту не проходять партії «Народний фронт», «Самопоміч», «Опозиційний блок», «Радикальна партія», «Свобода»,«Громадянська позиція» та ін.
По партійним спискам також не проходять:
«Батьківщина»: Кужель Олександра (37), «Європейська солідарність»: Бойко Наталія (24), В’ятрович Володимир (25), Чорновол Тетяна (27), «Голос»: Умєров Рустем (18), Притула Сергій (30).
Фото: Дзеркало тижня