регіональні новини
Написати нам
Хто не проходить до парламенту з чинних нардепів та політиків?: аналіз по округах України
23 Липня, 08:59
logo-black

Хто не проходить до парламенту з чинних нардепів та політиків?: аналіз по округах України

Згідно з даними ЦВК на дострокових парламентських виборах програють на своїх мажоритарних округах наступні кандидати:

 

№11, Вінницька область: віце-прем’єр міністр Кістіон Володимир та співачка Приходько Анастасія.

 

№27, Дніпропетровська область: нардеп Ричкова Тетяна.

 

№45, Донецька область: Савченко Віра, сестра Надії.

 

№49, Донецька область: екс-регіонал Колесніков Борис та комік і телеведучий Сівохо Сергій.

 

№51, Донецька область: герой України та нардеп Савченко Надія.

 

№62, Житомирська область: фігурант корупційного «бурштинового скандалу» та нардеп Розенблат Борислав.

 

№64, Житомирська область: нардеп від «Народного фронту» Пашинський Сергій.

 

№65, Житомирська область: екс-спікер парламента та нардеп Литвин Володимир.

 

№77, Запорізька область: нардеп та президент «Мотор Січ» Богуслаєв Вячеслав.

 

№85, Івано-Франківська область: міністр енергетики Насалик Ігор.

 

№94, Київська область: нардеп від «БПП» Кононенко Ігор.

 

№96, Київська область: нардеп і голова фракції «Воля народу» Москаленко Ярослав.

 

№105, Луганська область: брат кума Путіна Медведчук Сергій.

 

№106, Луганська область: екс-голова Закарпатської ОДА Москаль Геннадій.

 

№116, Львівська область: нардеп від «Самопомочі» Подоляк Ірина.

 

№117, Львівська область: нардеп від «БПП» Юринець Оксана.

 

№118, Львівська область: нардеп від «БПП» Дубневич Богдан.

 

№124, Львівська область: нардеп Мусій Олег та міністр екології Семерак Остап.

 

№134, Одеська область: екс-нардеп та екс-голова Запорізької ОДА Червоненко Євген.

 

№135, Одеська область: екс-голова ЦВК Ківалов Сергій.

 

№144, Полтавська область: нардеп Каплін Сергій.

 

№150, Полтавська область: нардеп і олігарх Жеваго Костянтин.

 

№159, Сумська область: мер Глухова та кандидат у президенти України Терещенко Мішель.

 

№160, Сумська область: мер Конотопа Семеніхін Артем.

 

№163 та 167, Тернопільська область: брати Степан та Олег Барни.

 

№169, Харківська область: нардеп від «БПП» Грановський Олександр.

 

№178, Харківська область: нардеп Добкін Дмитро, молодший

 

№199, Черкаська область: нардеп Заліщук Світлана.

 

№204, Чернівецька область: нардеп та голова фракції «Народний фронт» Бурбак Максим.

 

№213, м.Київ: нардеп Береза Борислав.

 

№214, м.Київ: нардеп Чумак Віктор.

 

№219, м.Київ: нардеп Третьяков Олександр.

 

№220, м.Київ: нардеп Лещенко Сергій.

 

№221, м.Київ: нардеп Ємець Леонід та представник Україну у “Мінській групі” Безсмертний Роман.

 

 

Поруч з тим, перемагають на своїх мажоритарних округах:

 

№57, Донецька область: нардеп Новинський Вадим.

 

№69, Закарпатська область: нардеп Балога Віктор.

 

№102, Кіровоградська область: нардеп Довгий Олесь.

 

№137, Одеська область: нардеп Гончаренко Олексій.

 

№200, Черкаська область: нардеп Яценко Антон.

 

Згідно даних ЦВК до парламенту не проходять партії «Народний фронт», «Самопоміч», «Опозиційний блок», «Радикальна партія», «Свобода»,«Громадянська позиція» та ін.

По партійним спискам також не проходять:

«Батьківщина»: Кужель Олександра (37), «Європейська солідарність»: Бойко Наталія (24), В’ятрович Володимир (25), Чорновол Тетяна (27), «Голос»: Умєров Рустем (18), Притула Сергій (30).

 

Фото: Дзеркало тижня

Схожі новини