Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Хто очолить Львівщину після Синютки?
22 Квітня, 15:27

Хто очолить Львівщину після Синютки?

Сьогодні очільник Львівщини Олег Синютка подав у відставку. Обласну адміністрацію він очолював з грудня 2014 року. В регіоні вже говорять, хто би міг сісти у його крісло.

Серед претендентів розглядають зокрема особу заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка. Він є членом команди “Громадянської позиції”. Подейкують, саме Анатолій Гриценко запропонував його кандидатуру для розгляду Володимиру Зеленському.

«Перед тим, як погоджуватись йти на будь-які державні посади, я хочу почути від Президента – хто буде Міністром закордонних справ та оборони, секретарем РНБО. Але, насправді, для того, щоб нормально провести парламентські вибори, на моє глибоке переконання, було би дуже добре, якщо б залишився Олег Синютка», – прокоментував ситуацію Володимир Гірняк учора в ефірі програми «Говорить великий Львів».

Ще одним ймовірним кандидатом в керівники Львівської ОДА називають Тараса Батенка. Він є народним депутатом і головою партії «Українське об’єднання патріотів».

Нагадаємо, на вибори президента УКРОП делегувала нардепа Олександра Шевченка, близьку людину олігарха Коломойського.

«Давайте не будемо забігати наперед. Треба, аби львівське суспільство зараз трохи заспокоїлось, – сказав Батенко, який також був у студії. – Нас чекає багато роботи».

Серед реальних претендентів зайняти крісло губернатора Львівщини називають також кандидатури нардепа Володимира Парасюка, Анатолія Крачковського та депутата Львівської міської ради Ігоря Телішевського.

  • 0
  • 1494
Схожі новини