Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Хто списки складає? Прокурор? Знущаєтеся?»: Зеленський в Черкасах (ВІДЕО)
31 Липня, 21:01

«Хто списки складає? Прокурор? Знущаєтеся?»: Зеленський в Черкасах (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський обурився, що на робочу зустріч із ним у Черкасах людей пускали за списками.

«Я не розумію, як відбирають, кого пускати, кого не пускати? Хто головний тут? Хто списки складає? Прокурор? Знущаєтеся? Прокурор хабарник – це не новина. Для кожної області», – сказав Зеленський.

В цей час, чоловік, який сидів перед президентом заявив, що місцевий прокурор тероризує Черкаси і попросив Зеленського його зняти.

«Ви депутат? Ви маєте знати, що президент не знімає прокурорів. Ви були депутатом чотири роки. Де дороги? Де екологія в Черкасах? Там де Ви депутат в області, доріг нема.

 

Мені складно говорити про прокурора, я його не знаю. Коли призначимо нового генпрокурора, коли запрацює Рада, йому буде завдання змінити прокурорів. Ви жили чотири роки з цим прокурором, то поживіть ще трохи. Якщо є докази щодо хабарів – звертайтеся. Ви свідок? Ви свідок! Будемо розбиратися. Ми вас викличемо. Підготуйтеся, щоб були докази. Я вас запрошую у Київ. Будь-ласка, з усією  цією інформацією. Можете з колегою. Буде два свідка. Ми влаштуємо вам зустріч з Рябошапкою. Він відповідає за правоохоронні органи», – заявив Зеленський.

 

Фото: Прес-служба президента України

Схожі новини