Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Губернатори рф масово складають повноваження
10 Травня, 17:01

Губернатори рф масово складають повноваження

У рф за один день вже чотири губернатори оголосили про дострокове складання повноважень, ще один заявив, що не переобиратиметься на новий термін. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Інтерфакс.

Зокрема губернатор Саратовської області Валерій Радаєв повідомив, що вирішив скласти повноваження.

“Мною прийнято рішення про дострокове складання повноважень губернатора. Я десять років очолював Саратовську область. У зв’язку з виборчою кампанією, що наближається, не буду висувати свою кандидатуру на черговий термін для обрання главою регіону”, – наводяться слова Радаєва в телеграм-каналі його прес-служби у вівторок.

Губернатор Томської області Сергій Жвачкін вирішив залишити посаду голови регіону.

“Я залишаю пост губернатора”, – процитували у пресслужбі слова Жвачкіна, який звернувся до жителів Томської області.

Він пояснив, що є одним із найстарших губернаторів, у січні йому виповнилося 65 років, тому “треба давати дорогу молодим”.

Також залишив свою посаду губернатор Кіровської області Ігор Васильєв.

“У зв’язку з наближенням закінчення терміну повноважень на посаді губернатора (…) мною прийнято (…) рішення залишити посаду губернатора Кіровської області та продовжити роботу на федеральному рівні”, – написав Васильєв, звертаючись до жителів Кіровської області.

Окрім того, вирішив залишити свою посаду глава Республіки Марій Ел Олександр Євстіфєєв.

“У зв’язку із закінченням терміну повноважень глави республіки Марій Ел я звернувся до президента Росії з проханням прийняти мою відставку”, – написав Євстіфєєв у своєму телеграм-каналі у вівторок.

Микола Любимов, губернатор Рязанської області, повідомив, що не висуватиметься на посаду голови регіону на наступний термін.

“Наближається термін закінчення моїх повноважень. Прийняв відповідальне рішення – не висуватись на посаду губернатора на наступний термін”, – заявив Любимов.

Схожі новини